mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Wystawy » ARCHIWUM WYSTAW » Wystawa poplenerowa studentów UMCS

Logo MNKD Wystawa poplenerowa studentów UMCS

W dn. 1 października o godz. 13:00 w Oddziale Dom Kuncewiczów odbył się wernisaż I Pleneru Plastycznego im. Tadeusza Pruszkowskiego. Swoje prace zaprezentowali studenci UMSC.

Współorganizatorem pleneru było Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. Uczestniczyli w nim studenci Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, pod kierownictwem dr Agnieszki Zawadzkiej. Prace młodych artystów eksponowane były w klimatycznych wnętrzach Domu Kuncewiczów (Salon i Gabinet Jerzego) do końca sezonu. Wyjątkową pamiątką, którą otrzymał oddział literacki od studentów jest ekslibris Domu Kuncewiczów. Niedługo taką osobliwą pamiątkę będzie można otrzymać w naszym muzeum.


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519