mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Wystawy » ARCHIWUM WYSTAW » Włodzimierz Karczmarzyk. Akwarele

Logo MNKD Włodzimierz Karczmarzyk. Akwarele

W Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym, w Oddziale Kamienica Celejowska odbyła się wystawa akwareli Włodzimierza Karczmarzyka, cenionego architekta, artysty plastyka, autora wielu projektów architektury i wnętrz, laureata nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach plastycznych.

Autor jest wieloletnim wykładowcą Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej w Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. W latach 90. prowadził wykłady na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w Katedrze Problemów Plastycznych. Za osiągnięcia  w dziedzinie architektury i sztuk plastycznych odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Włodzimierz Karczmarzyk jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Wystawa jego prac stanowiła uzupełnienie międzynarodowej wystawy akwarelistów, która zaprezentowana została w Galerii Wystaw Czasowych przy Rynku 19.

Wystawa była dostępna w okresie od 11 kwietnia do 6 lipca 2015 roku w Oddziale Kamienica Celejowska. Odwiedziły ją 2144 osoby.
 

 


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519