mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie

Logo MNKD Szlak Grodziska nad Chodelką

Nasze „muzeum w krajobrazie” nie ogranicza się jedynie do Żmijowisk. Jest punktem centralnym szlaku tematycznego „Grodziska nad Chodelką”, łączącego Żmijowiska z sąsiednimi słowiańskimi grodziskami w Chodliku i Podgórzu, zapraszającego do zwiedzania i odpoczynku turystów rowerowych i kajakowych. Znajdujące się przy grodziskach tablice informacyjne umożliwią zainteresowanym zapoznanie się z historią ich badań oraz aktualnym stanem wiedzy o nich. W razie potrzeby archeolodzy z Grodziska Żmijowiska służą jako przewodnicy dla turystów wędrujących tym szlakiem. Wpisany on jest w sieć tras rowerowych Powiatu Opolskiego w ramach niebieskiej trasy „Dolina Chodelki”.


Chata w Podgórzu


Spływ Chodelką


Tablica przy grodzisku w Chodliku


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519