mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Kalendarium » 2019-10-08 » Młodzi Muzealnicy. Odkrywcy Zamkowej Historii / finał projektu

Logo MNKDKalendarium

Młodzi Muzealnicy. Odkrywcy Zamkowej Historii / finał projektu

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza we wtorek 8 października o godz. 16:00 na specjalne oprowadzanie po Oddziale Zamek w Janowcu. Spacer kończy projekt pn. "Młodzi Muzealnicy. Odkrywcy Zamkowej Historii". W roli Młodych Muzealników wystąpią uczniowie z Zespołu Szkół w Janowcu oraz podopieczni Ośrodka Opiekuńczo - Wychowawczego w Puławach, którzy wspólnie będą oprowadzać po wystawie na Zamku w Janowcu. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Wojewódzkim operatorem programu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 

Powrót
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519