mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie

Logo MNKDKalendarium


14.07.2019, g. 11:00

Czy tkanina użytkowa jest modna? / Spotkanie i pokaz tkactwa Gmach Główny MNKD

Zapraszamy w niedzielę 14 lipca o godz. 11:00 do Galerii Wystaw Czasowych w Gmachu Głównymna spotkanie z tkaczką, która opowie o tajnikach swojej pracy nad gobelinami. Ich mistrzowskie wykonanie przykuwa uwagę zwiedzających. Dowiemy się, jak tkaczka uzyskała tak malarską formę tkaniny, lekkość przedstawionych scen i ich subtelność kolorystyczną. Pokażemy także film, który jest opowieścią o innej zrealizowanej pracy Justyny Batko. Wstęp na podstawie biletu do Muzeum.

Więcej

14.07.2019, g. 13:00

Retro - Piknik

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza w niedzielę 14 lipca od godz. 13:00 na Retro-Piknik. W programie przewidziany jest spacer szlakiem Marii i Jerzego Kuncewiczów, prelekcja Danuty Sękalskiej pt. "Kuncewiczowie nieznani" oraz spotkanie z aktorką Ewą Wiśniewską, która wcieliła się w rolę Róży - bohaterkę filmu "Cudzoziemka". Wstęp bezpłatny. Zapraszamy.

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519