mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie

Logo MNKDKalendarium

Spotkania z Archeologią

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza wszystkich miłośników dawnych czasów na kolejną edycję "Spotkań z Archeologią" do Oddziału Grodzisko Żmijowiska. Zachęcamy do odwiedzenia skansenu archeologicznego w dn. 1-3 maja, w godz. 10:00-16:00. Czekać tam na was będą archeolodzy – pracownicy Muzeum, którzy oprowadzą po terenie archeologicznego skansenu oraz przy ognisku opowiedzą o dziejach tego miejsca. W dniu 1 i 2 maja będzie można spotkać w Grodzisku Żmijowiska łuczników, którzy chętnie wprowadzą was w arkana sztuki łuczniczej. Dodatkowo, 1 maja ok. godz. 18:00 wygłoszą referat na temat broni miotanej w dawnych wiekach. Wstęp wolny.

Powrót
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519