mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Kalendarium » 2017-04-29 » Otwarcie wystawy Szymona Brodziaka

Logo MNKDKalendarium

Otwarcie wystawy Szymona Brodziaka

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza w sobotę 29 kwietnia o godz. 15:00 do Galerii Wystaw Czasowych na wernisaż wystawy fotografii Szymona Brodziaka, jednego z najzdolniejszych i najbardziej rozpoznawalnych fotografów młodego pokolenia. Szymon Brodziak (ur. 1979) łączy w swoich pracach w niepowtarzalny sposób fotografię artystyczną ze stylistyką fotografii modowej, co przynosi niezwykłe efekty w postaci wysmakowanych, wyrazistych zdjęć. W Galerii Wystaw Czasowych pokazanych zostanie prawie 40 zdjęć Brodziaka, które wprowadzą widzów w świat wyrafinowanego piękna jego czarno-białej fotografii. 

 

Powrót
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519