mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKDKalendarium


20.04.2018, g. 10:00

Historia polskiej XIX-wiecznej cukiernicy Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza na wystawę "Historia polskiej XIX-wiecznej cukiernicy". Wystawa, zorganizowana ze zbiorów Oddziału Muzeum Sztuki Złotniczej, prezentowana jest w sali "Srebrne Przestrzenie".  Zapraszamy do prześledzenia na wystawie, w jaki sposób zmieniały się formy i sposób dekoracji polskiej cukiernicy w XIX wieku.

Więcej

20.04.2018, g. 10:00

Wystawa 'Kazimierz Dolny. Od tradycji do nowoczesności'

Muzeum Nadwiślańskie wraz z Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa PIB zapraszają do nowych sal wystawowych Pałacu Czartoryskich w Puławach na wystawę prezentującą życie artystyczne Kazimierza na przestrzeni ostatnich stu lat. Na wystawie zaprezentowane zostały cenne zbiory malarstwa Muzeum Nadwiślańskiego, które pokazywane były do tej pory w Kamienicy Celejowskiej w Kazimierzu Dolnym a także dzieła sztuki, które do tej pory nie były publicznie udostępniane zwiedzającym. Zorganizowanie wystawy jest wyrazem współpracy zapoczątkowanej przez obie instytucje na polu kulturalnym i wystawienniczym. Zapraszamy.

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519