mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKDKalendarium


28.04.2017, g. 10:00

Wystawa prac Michała Smółki Oddział Kamienica Celejowska

Zapraszamy do Oddziału Kamienica Celejowska na wystawę "Światło i kolor" Michała Smółki. Prezentacja prac artysty, absolwenta Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, ucznia Jerzego Dudy-Gracza, Romana Nowotarskiego i Bronisława Chromego, wiąże się ze szczególnym momentem w jego życiu – 60. urodzinami. Na wystawie pokazane zostały obrazy z różnych etapów drogi artystycznej, dające pełen przegląd jego twórczości. Wystawa rozpoczyna cykl prezentacji artystów kreujących obecne życie artystyczne Kazimierza Dolnego. Zapraszamy!

Więcej

28.04.2017, g. 09:00

Wzornictwo dla Kazimierza / wystawa pokonkursowa Oddział Przyrodniczy

Zapraszamy do Oddziału Przyrodniczego na pokonkursową wystawę "Wzornictwo dla Kazimierza".  W sali wystaw zmiennych zaprezentowane zostały wszystkie dopuszczone do konkursu prace oraz kilka modeli zaproponowanych projektów. Zwiedzający mogą przekonać się jak oryginalne, a jednocześnie osadzone w kazimierskiej tradycji pamiątki mogą zostać zaproponowane turystom odwiedzającym nadwiślańskie miasteczko. Zapraszamy!

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
WERNISAŻ WYSTAWY SZYMONA BRODZIAKA / 29 kwietnia 2017

W sobotę 29 kwietnia o godz. 15:00 zapraszamy na wernisaż wystawy Szymona Brodziaka, jednego z najbardziej cenionych polskich fotografów młodego pokolenia. Wstęp wolny!

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519