mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKDKalendarium


23.10.2018, g. 10:00

Wystawa 'Kazimierz Dolny. Od tradycji do nowoczesności'

Muzeum Nadwiślańskie wraz z Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa PIB zapraszają do nowych sal wystawowych Pałacu Czartoryskich w Puławach na wystawę prezentującą życie artystyczne Kazimierza na przestrzeni ostatnich stu lat. Na wystawie zaprezentowane zostały cenne zbiory malarstwa Muzeum Nadwiślańskiego, które pokazywane były do tej pory w Kamienicy Celejowskiej, a także dzieła sztuki, które do tej pory nie były publicznie udostępniane zwiedzającym.

Więcej

23.10.2018, g. 13:00

Wykład Izabeli Prokopczuk-Runowskiej Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na cykl wykladów poświęconych zagadnieniom związanym z dawnym warsztatem złotniczym i biżuterią patriotyczną. Dziś o godz. 13:00 w Gmachu Głównym przy kazimierskim Rynku 19 wysłuchamy wykładu Izabeli Prokopczuk-Runowskiej z Muzeum Wojska Polskiego o biżuterii patriotycznej z czasów powstania styczniowego. Wstęp wolny!

Więcej

23.10.2018, g. 09:30

Ogólnopolskie Warsztaty Złotnicze dla Muzealników Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym organizuje w dniach 22-24 października kolejną edycję Ogólnopolskich Warsztatów Złotniczych dla Muzealników. Uczestników zapraszamy do udziału w zajęciach praktycznych i teoretycznych, które skoncertowane będą tym razem na tematyce związanej z działalnością i wyposażeniem dawnych warsztatów złotniczych.

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519