mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKDKalendarium


23.02.2018, g. 09:00

Wystawa biżuterii Marcina Tymińskiego Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza do holu Gmachu Głównego przy Rynku 19 na wystawę biżuterii Marcina Tymińskiego. Jubileuszowa wystawa nosząca tytuł "eXXhibition” stanowi podsumowanie serii prezentacji, które odbyły się w poprzednim roku w różnych europejskich galeriach i muzeach. Specjalnie na wystawę przygotowana została kolejna pula autorskiej biżuterii. Unikalna biżuteria, autorskie patenty w zakresie stosowanych materiałów oraz nowoczesna technika prezentacji sprawiają, że kazimierska odsłona jest „wystawą wystaw” z zakresu złotnictwa i designu. Zapraszamy.

Więcej

23.02.2018, g. 09:00

Wystawa prac Tadeusza Michalaka Gmach Główny MNKD

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza do Galerii Wystaw Czasowych przy Rynku 19 na  wystawę zatytułowaną "Tadeusz Michalak. Realista czy wizjoner?". Zaprezentowany został na niej dorobek architekta i artysty pochodzącego z Kazimierza Dolnego. Na wystawie pokazujemy akwarele, rysunki oraz projekty architektoniczne, prace najwcześniejsze, z okresu studiów i te, które powstały ostatnio. Zapraszamy.

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519