mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKDKalendarium


22.11.2017, g. 09:00

Wystawa 'Między treścią a formą. Zakopiańska kolonia artystyczna' Gmach Główny MNKD

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza do Galerii Wystaw Czasowych na wystawę czasową zatytułowaną „Między treścią a formą. Zakopiańska kolonia artystyczna”. Zaprezentowane zostało na niej zakopiańskie środowisko artystyczne z okresu od 2. poł. XIX w. do 1939 r., czyli jego kształtowania i największego rozkwitu. Wystawa zorganizowana została w ramach projektu badawczego Zakopane w Kazimierzu, który pozwolił na przyjrzenie się Zakopanemu z różnych perspektyw, a wystawa prezentując okres największego rozkwitu tego ośrodka artystycznego, wskazuje korzenie ciągle żywego fenomenu tego miejsca. Zapraszamy.

Więcej

22.11.2017, g. 09:00

Pokonkursowa wystawa biżuterii artystycznej Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym i Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych zapraszają do zwiedzania wystawy biżuterii, na której prezentowane są prace uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Biżuterii Artystycznej "Prezentacje 2017".  Tematem tegorocznej, 17. już edycji konkursu było połączenie srebra z papierem. Wystawa zorganizowana przez Oddział Muzeum Sztuki Złotniczej pokazywana jest w holu Gmachu Głównego do 17 grudnia br. Zapraszamy!

Więcej
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519