mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » O Muzeum » Projekty » Poprawa bazy noclegowej w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym / 2014

Logo MNKD Poprawa bazy noclegowej w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym / 2014

Muzeum Nadwiślańskie w styczniu 2014 roku rozpoczęło realizację Projektu: "Poprawa bazy noclegowej w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny.

Projekt realizowany będzie w okresie od 01.01.2014 r. do 31.08.2014 r. Jego najważniejszym celem jest stworzenie bazy noclegowej – w postaci dwóch, w pełni wyposażonych apartamentów gościnnych w siedzibie jednego z oddziałów Muzeum - Kamienicy Celejowskiej, przy ul. Senatorskiej 11/13, w Kazimierzu Dolnym.

Dodatkowo projekt zakłada opracowanie planu szlaku turystyczno-edukacyjnego wiodącego przez oddziały Muzeum Nadwiślańskiego oraz ulotki informującej o tym produkcie.

W sprawie realizacji Projektu została podpisana Umowa w dniu 20 grudnia 2013 roku.

Całkowita wartość Projektu wynosi 69 399,97 CHF, w tym 85% całkowitych wydatków kwalifikowanych tj. 48 220,998 CHF stanowi dofinansowanie strony szwajcarskiej.

Informacje na temat Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy można znaleźć pod adresami:

www.programszwajcarski.gov.pl
www.swiss-contribution.admin.ch/poland


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519