mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKD Piątkowe portreTY

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na akcję artystyczną, która polega na rysowaniu osób zwiedzających wystawę sztuki prezentowaną w lewym skrzydle Pałacu Czartoryskich w Puławach. Portrety wykonywane są w Typie B ("rodzaj bardziej charakterystyczny, jednak bez cienia karykatury. Rysunek lekko uproszczony bardziej kreskowany niż typu A z pewnym odcieniem cech charakterystycznych, co nie wyklucza ładności w portretach. Stosunek do modela obiektywny. Nieorozumienia wykluczone." 
Każdy kto odwiedzi wystawę zbiorów Muzeum Nadwiślańskiego w lipcowe piątki w godz. 12:30-14:00 będzie mógł zostać sportretowanym przez Jarosława Goś, artystę plastyka, pracownika Działu Edukacji.
Wstęp na podstawie biletu na wystawę.

 


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519