mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKD Ogłoszenia / przetargi

- Rozstrzygnięcie przetargów na dzierżawę kawiarni artystycznej pn. Muzealna Café / Rynek 19 i Kuchni Zamkowej w Oddziale Zamek w Janowcu:

  

 

- Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na dzierżawę: kawiarni artystycznej pod nazwą Muzealna Café, zlokalizowanej w siedzibie Muzeum Nadwiślańskiego przy ul. Rynek 19:
>>> Pobierz ogłoszenie
>>> Ponierz projekt umowy
>>> Pobierz Załącznik

 

- Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na dzierżawę: kawiarni artystycznej pod nazwą "Muzealna Café", zlokalizowanej w siedzibie Muzeum Nadwiślańskiego przy ul. Rynek 19 i Kuchni Zamkowej w Oddziale Zamek w Janowcu
>>> Pobierz ogłoszenie
>>> Pobierz projekt umowy na dzierżawę kawiarni w Kazimierzu przy Rynku 19
>>> Pobierz projekt umowy na dzierżawę Kuchni Zamkowej w Janowcu
>>> Pobierz załącznik nr 1a
>>> Pobierz załącznik nr 1b

- Postępowanie o zawarcie umowy w trybie partnerstwa publiczno-prywatnego: Wybór Partnera prywatnego prowadzącego działalność komercyjną Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym prowadzone jest na podstawie art. 4 ust. 3 ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno – prywatnym (Dz. U. z 2009 r., nr 19, poz. 100 ze zm.).
>>> Pobierz dokument

- Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na wykonanie prac konserwatorskich i profilaktycznych dla detali architektonicznych w tzw. Pałacu Tarłów, Zamek w Janowcu
>>> Pobierz dokument

 


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519