mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » O Muzeum » Projekty » Odkryj przeszłość z Muzeum Nadwiślańskim

Logo MNKD Odkryj przeszłość z Muzeum Nadwiślańskim

W roku 2015 w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym zrealizowany został projekt "Odkryj przeszłość z Muzeum Nadwiślańskim" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny.

Głównym celem projektu było zbudowanie profesjonalnej oferty promocyjnej Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym (MNKD), upowszechniającej informację o szerokiej gamie propozycji kulturalnych, edukacyjnych oraz usług komercyjnych, oferowanych przez Muzeum i umieszczonych ściśle w kontekście oferty turystycznej subregionu. Dzięki realizacji zadań projektowych dostęp do informacji o ofercie Muzeum Nadwiślańskiego wśród turystów, także tych niedowidzących oraz turystów obcojęzycznych jest dużo łatwiejszy.

Projekt umożliwił stworzenie nowoczesnej, wielofunkcyjnej,dwujęzycznej i dostosowanej dla osób niedowidzących strony internetowej Muzeum, pozwolił także na opracowanie i wyprodukowanie materiałów informacyjnych służących identyfikacji budynków należących do siedmiu oddziałów Muzeum oraz informatorów i ulotek służących upowszechnianiu jego marki. Działania projektowe miały również na celu promocję Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Umowa ws. Realizacji Projektu podpisana została w dniu 26 lipca 2013 roku
Czas trwania projektu: 26/07/2013 – 01/05/2015
Wartość dofinansowania z funduszu szwajcarskiego wynosi 19 901,58 FCH

LINKI:
Informacje na temat Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy można znaleźć pod adresami:
www.programszwajcarski.gov.pl
www.swiss-contribution.admin.ch/poland


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519