mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Wystawy » ARCHIWUM WYSTAW » Nella città di Kazimierz Dolny

Logo MNKD Nella città di Kazimierz Dolny

W siedzibie Instytutu Polskiego w Rzymie prezentowana była wystawa zatytułowana "Nella città di Kazimierz Dolny", na której pokazywane były obrazy i rzeźby Jana Michalaka oraz fotografie rzeki Wisły. Zdjęcia przedstawiały widoki królowej polskich rzek ujęte z lotu ptaka na terenie Małopolskiego Przełomu Wisły. Fotografie pochodziły ze zbiorów Oddziału Przyrodniczego Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. 

 

Wystawa prezentowana była z okazji 25. rocznicy istnienia Instytutu Polskiego w Rzymie w ramach 15. edycji Festiwalu Corso Polonia, który z racji trwającego Roku Rzeki Wisły poświęcony jest tematyce wiślanej. Piękno Kazimierza oraz okolicznego krajobrazu ujęte na obrazach, rzeźbach i fotografiach podziwiać można  było do 15 lipca.           

  

 

 

 


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519