mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » O Muzeum » Projekty » Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym

Logo MNKD Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym

Zakończyliśmy realizację projektu "Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Kulturowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przez 10 miesięcy, we współracy z grupą uczniów Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym opracowaliśmy trasy spacerowe dostosowane do potrzeb i zainteresowań rodzin z dziećmi odwiedzającymi miasteczko.
Fantastyczni młodzi kazimierzacy stanęli na wysokości zadania pomagając muzealnikom nie tylko wybrać miejsca warte pokazania tej grupie turystów ale także podejmując wyzwanie oprowadzenia ich po swoim mieście.
Dzięki współpracy powstał "Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym" w wersji tradycyjnej oraz w formie aplikacji mobilnej. Ilustracje do obu opracował Piotr Fąfrowicz.
Wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie działań, serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie. Przekonaliśmy się, że warto angażować lokalną młodzież do udziału w inicjatywach wymagających kreatywności i odpowiedzialnego działania. 

 

 


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519