mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie

Logo MNKD Kierunek Edukacja 2015

W okresie od 15 maja do 31 grudnia 2015 roku w Oddziałach Muzeum Nadwiślańskiego: Przyrodniczym, Muzeum Sztuki Złotniczej oraz Grodzisku Żmijowiska prowadzony jest projekt "Kierunek edukacja", dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działania edukacyjne realizowane w ramach projektu obejmują m. in. bezpłatne warsztaty archeologiczne i złotnicze, warsztaty interdyscyplinarne łączące obie dziedziny, a także  wydarzenia artystyczno-przyrodnicze. Dzieci, młodzież i dorośli w każdym wieku, będą mogli, poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach zapoznać się z różnorodnymi technikami ceramicznymi  oraz złotniczymi, a także wziąć udział w spotkaniach poświęconych przyrodzie, z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych. Projekt jest jednocześnie skierowany do muzealników, dla  których zostaną przeprowadzone warsztaty archeologiczne oraz złotnicze.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519