mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKD Kazimierz Dolny w obiektywie

We wspaniałych wnętrzach Oddziału Dom Kuncewiczów eksponowana była wystawa poplenerowa IV Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Lekarzy.

Wydarzenie z udziałem amatorów i pasjonatów fotografowania "w białych fartuchach" zorganizowane zostało przez Lubelską Izbę Lekarską, przy wsparciu Naczelnej Rady Lekarskiej. W tegorocznym plenerze w Kazimierzu Dolnym uczestniczyło blisko 30 osób z całej Polski. Efektem ich pracy była wystawa licząca 25 zdjęć pt. "Kazimierz w obiektywie". Część z nich prezentowała znane miejsca w Kazimierzu Dolnym, w tym m.in. wnętrza naszego Domu, do którego zajrzeli fotograficy. Jednak większość eksponowanych fotografii zaskoczyła nawet bywalców kazimierskich.

Prace uczestników pleneru umieszczone zostały nie tylko w Pokoju Witolda, czyli muzealnej recepcji. Włączyliśmy je również do stałej ekspozycji, w innych wnętrzach Muzeum.PROGRAM WYDARZEŃ:
- 19 lutego 2017 / niedziela / godz. 12:00 / Oprowadzanie kuratorskie po wystawie / Monika Januszek-Surdacka


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519