mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » O Muzeum » Projekty » Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym

Logo MNKD Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym

Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Nadwiślańskie wraz z Gminnym Zespołem Szkół w Kazimierzu Dolnym przygotowują przewodnik po miasteczku, zaprojektowany dla wyjątkowo wymagającej grupy odbiorców – rodzin z małymi dziećmi.

Najciekawsze punkty miasteczka wskażą i opracują biorący udział w projekcie uczniowie z pomocą pracowników merytorycznych muzeum. Wynik ich pracy będzie można poznać podczas spacerów po Kazimierzu Dolnym, kiedy zaprezentują wybrane przez siebie najciekawsze miejsca miasteczka.

Do współpracy zaprosiliśmy Piotra Fąfrowicza, który ilustracjami nada przewodnikowi niepowtarzalny charakter. Poza drukowanym wydawnictwem, wraz z grupą Edukacja 3.0, opracowana zostanie aplikacja, która w formie gry oprowadzi małych turystów po ciekawych miejscach Kazimierza Dolnego.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519