mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKD Imprezy komercyjne

OFERTA IMPREZ KOMERCYJNYCH

Muzeum Nadwiślańskie oferuje firmom oraz klientom indywidualnym w Oddziale Zamek w Janowcu wynajem dziedzińca zamkowego wraz z krużgankami i innymi pomieszczeniami znajdującymi się na terenie Oddziału w celu organizacji imprez komercyjnych.

Zachęcamy do organizowania na terenie zamku i przyległego parku: SPOTKAŃ KONFERENCYJNYCH I BIZNESOWYCH, POKAZÓW MODY, KONCERTÓW, WIDOWISK TEATRALNYCH I OPEROWYCH, REKONSTRUKCJI HISTORYCZNYCH, UROCZYSTYCH PRZYJĘĆ, BANKIETÓW, KOLACJI, BIESIAD, SPOTKAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH I OGNISK oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym i integracyjnym.

Muzeum oferuje także możliwość wynajęcia sceny zlokalizowanej na dziedzińcu zamkowym.

Zainteresowani wynajmem od strony formalnej zobowiązani są do:

  • omówienia z wynajmującym terminu, zakresu i warunków najmu,
  • złożenia pisemnego zamówienia (mailem, faksem lub pocztą) nie później niż na 1 miesiąc przed planowanym terminem organizacji wydarzenia,
  • podpisania umowy najmuj przez upoważnionych przedstawicieli obu stron nie później niż na 2 tygodnie przed terminem wynajęcia,
  • podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego przejęcia i zwrotu wynajmowanych obiektów.

Najemca własnym staraniem i na własny koszt zapewnia catering oraz inne atrakcje dla uczestników organizowanego przez siebie wydarzenia. Koszt najmu uzależniony jest od charakteru i rozmiarów imprezy, ilości uczestników, czasu trwania, wielkości udostępnianego terenu, ilości pomieszczeń, przewidywanego zużycia energii, wody i innych mediów oraz oczekiwanych usług dodatkowych, np. oprowadzania gości po zamku przez pracowników muzeum, pojawienia się w trakcie wydarzenia Czarnej Damy itp..

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych doznań w murach janowieckiego zamku!

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
tel.: +48 81 881 02 88 wew. 34
tel. +48 730 718 110
e-mail: handlowy@mnkd.pl


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
WYSTAWA MALARSTWA TADEUSZA CHYŁY / do 1 października

Zapraszamy do Galerii Wystaw Czasowych na największą jak do tej pory prezentajcę twórczości malarskiej Tadeusza Chyły (1933-2014), znanego piosenkarza, satyryka i aktora.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519