mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Logo MNKD Czarno-białe opowieści

Muzeum Nadwiślańskie organizowało w Oddziale Dom Kuncewiczów wystawę fotografii Ewy Hartwig-Fijałkowskiej pt. „Czarno-białe opowieści”. Wystawa czynna była do 31 marca br.

Na wystawie pokazywanej w Pokoju Witolda prezentowanych było 11 analogowych fotografii z lat 60. i 70. XX wieku. Ewa Hartwig-Fijałkowska jest córką wybitnego fotografa, Edwarda Hartwiga. Choć nie związała się zawodowo z fotografią, to wielokrotnie pracowała razem z ojcem. Ich wspólne prace zawiera m.in. album dedykowany Kazimierzowi Dolnemu, wydany w 1991 roku. Ciekawostką jest to, iż wstęp do albumu napisała sama Maria Kuncewiczowa. Wystawę, którą uzyskaliśmy dzięki uprzejmości szefa komisji kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej, Dariusza Hankiewicza, prezentowana była do 31 marca br.


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519