mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym » Edukacja » OFERTA NA CZERWIEC » WARSZTATY Budujemy domki dla trzmiela i biedronki

Logo MNKD WARSZTATY Budujemy domki dla trzmiela i biedronki

W związku z remontem konserwatorskim i modernizacją budynków ekspozycje Oddziału Przyrodniczego są zamknięte do odwołania, w związku z tym warsztaty będą realizowane bez możliwości zwiedzania Oddziału Przyrodniczego. Mogą być przeprowadzone w Puławach w sali edukacyjnej lub szkołach.

Domki dla trzmiela i biedronki
Warsztaty poświęcone owadom zapylającym (m.in. pszczołom, trzmielom i innym dzikim zapylaczom). Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się m.in. czy tylko pszczoły zapylają kwiaty, gdzie mieszkają trzmiele, czy owady rozpoznają kolory. Będą mogli też z bardzo bliska przyjrzeć się niezwykłym okazom owadów czy nauczyć się rozpoznawać te najbardziej pospolite. Zwieńczeniem spotkania będzie coś praktycznego i pożytecznego zarazem: własnoręcznie wykonane i ozdobione domki – schronienia dla owadów, które można będzie zabrać ze sobą i powiesić w swoim najbliższym otoczeniu.

 

Czas trwania: ok. 2,5 – 3 godz.
Cena: 170 zł od grupy do 30 osób 
Zgłoszenie uczestnictwa: pon.-pt. w godz. 08:00-15:00, tel. 81 881 03 26 lub drogą elektroniczną: przyrodnicze@mnkd.pl
Termin zgłoszeń: najpóźniej 7 dni przed planowaną wizytą

Współfinansowane z WFOŚ

                                                                                        


Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Domu Kuncewiczów, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

 

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519